piątek, 14 lutego 2014

Moja firma - Pracownia OTWARTA wnętrza, kwiaty i warsztatyWitajcie, ostatnie 2 miesiące to czas, w którym działam pod szyldem Pracowni OTWARTEJ. Dzięki wielu staraniom mam swoje miejsce pracy, w którym jestem sobie szefową :)
Czuję, że jestem we właściwym miejscu.
Spotykam niesamowitych ludzi z dużą wrażliwością estetyczną - i niech tak zostanie, bo to niezwykle satysfakcjonujące, gdy Klient rozumie i umie docenić dbałość o formę, detale i wykończenie.


Z uwagi na szybkie tempo życia i pracy musicie wybaczyć mi rzadszą obecność, ale nie martwcie się będę  tu pisać i zamieszczać inf co u mnie, bo blog został podłączony do firmowej strony www.pracownia-otwarta.pl

Pozdrawiam wszystkich NOWYCH OBSERWATORÓW - odzywajcie się, komentujcie, piszcie co Wam potrzeba, a ja postaram się to dla Was przygotowywać, a jeśli macie ochotę na WSPÓŁPRACĘ z Pracownią to piszcie - na pewno znajdziemy płaszczyznę współpracy.


2 komentarze:

  1. Ech, ależ ja Ci zazdroszczę tego bycia we właściwym miejscu. Ja w tej chwili nie pracuję, ale wcześniej niestety, szłam do pracy, tam gdzie się dało, byle jakaś praca była. I takie mam marzenie, by w przyszłości pracować robiąc to co będzie dawało mi satysfakcję. Miło czytać, że komuś tak się układa :) Życzę samych sukcesów :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję Ci z całego serca!! Spełniasz marzenia a to wspaniałe!!! Niech Ci się wiedzie, życzę Ci samych sukcesów :)
    Współpraca? oczywiście :) Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do umieszczania komentarzy, spostrzeżeń lub pytań. Dziękuję za wpis ;)